Fizjoterapeuta, terapeuta NDT-Bobath, terapeuta Integracji Sensorycznej, Właściciel 

Anna Łakomska-Łętocha

Nazywam się Anna Łakomska–Łętocha i jestem rehabilitantką dzieci i niemowląt.

Od ponad 15 lat zawodowo zajmuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Pomagam wcześniakom, niemowlętom z opóźnieniami psychoruchowymi, problemami neurologicznymi oraz wadami genetycznymi. Specjalizuję się również w diagnozowaniu zaburzeń procesów integracji sensorycznej i prowadzeniu terapii SI. Jestem również certyfikowaną terapeutkąmetody NDT-Bobath dla dzieci i niemowląt.

Moja wiedza
i doświadczenie

Swoją wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi zaczęłam budować już w czasie studiów realizując praktyki na oddziałach rehabilitacji dzieci, pracując jako wolontariusz w jednym ze szpitali oraz pisząc pracę magisterską opartą na własnej pracy i przeprowadzonych badaniach. „Ocena wpływu 4 miesięcznego procesu usprawniania ruchowego na rozwój motoryczny dzieci urodzonych o czasie obciążonych czynnikami ryzyka, oraz dzieci urodzonych przedwcześnie”. Oferuję swoją pomoc rodzicom, dzieci potrzebujących wsparcia fizjoterapeutycznego oraz służę wiedzą rodzicom w wspieraniu swoich pociech w osiąganiu kolejnych kamieni milowych w rozwoju.

Ukończone kursy i szkolenia:

R

Kurs Wybrane „Miękkie” techniki manualne w terapii zaburzeń czynnościowych kręgosłupa.

R

Neurofizjologiczne podstawy procesów integracji Sensorycznej - kurs podstawowy metody Integracji Sensorycznej

R

Neurofizjologiczne podstawy procesów integracji Sensorycznej - kurs podstawowy metody Integracji Sensorycznej

R

Kurs rozwijający metody Integracji Sensorycznej i egzamin – certyfikat dający tytuł Terapeuty Integracji Sensorycznej i uprawniający do diagnozowania, planowania i prowadzenia terapii integracji sensorycznej.

R

Zarządzanie jednostkami opieki zdrowotnej – studia podyplomowe.Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Nauk o Zdrowiu, Instytut Zdrowia Publicznego.

R

Kurs Terapii Neurorozwojowej NDT- Bobath – certyfikat uprawniający do prowadzenia terapii neurorozwojowej dzieci i niemowląt.

R

Kurs Masażu Shantala – certyfikat nadający tytuł Instruktora Masażu Shantala i uprawniający do prowadzenia kursów podstawowych Masażu Shantala dla rodziców i opiekunów dzieci.

R

Kurs podstawowy Kinesiology Taping zgodny ze standardami K-Active Association.

R

Kurs Terapii Neurorozwojowej NDT- Bobath – certyfikat uprawniający do prowadzenia terapii neurorozwojowej dzieci i niemowląt.

R

Dyplomowany terapeuta diagnostyki i Terapii Neurorozwojowej niemowląt .Terapeuta NDT-Bobath Baby.

R

Kurs Diagnostyka metodą Precht

Zespół specjalistów:

Agnieszka Sądel

Agnieszka Sądel

Pedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, specjalizacja pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła studia podyplomowe z wychowania fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Posiada kilkuletni staż pracy z dziećmi w różnym wieku. Obecnie nauczyciel prowadzący w klasie integracyjnej
w Szkole Podstawowej nr 77 z oddziałami integracyjnymi im. św. M.M. Kolbe w Krakowie. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku integracji sensorycznej w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z różnorodnego zakresu dotyczących pracy z dziećmi, mających na celu pogłębianie wiedzy i warsztatu pracy.

Marta Markiewicz - Nowak

Marta Markiewicz - Nowak

Neurologopeda, logopeda, pedagog

Pracę zawodową rozpoczęła ponad dziesięć lat temu. Na swojej ścieżce zawodowej miała możliwość współpracy z dziećmi z zaburzeniami artykulacyjnymi, opóźnionym rozwojem mowy, z Zespołem Downa, afazją, autyzmem i Zespołem Aspergera, Zespołem Wiedemanna-Steinera, niedosłuchem, dysleksją, opóźnionym rozwojem intelektualnym w stopniu lekkim i umiarkowanym. Aktywnie uczestniczy w tworzeniu i realizowaniu Indywidualnych Planów Edukacyjno – Terapeutycznych. Od ponad dekady pracuje z dziećmi uczęszczającymi do placówek z oddziałami integracyjnymi. W trakcie studiów odbywała praktyki w Szpitalu Specjalistycznym im.Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz w Szpitalu Położniczo – Ginekologicznym „Ujastek” w Krakowie

Małgorzata Mikołajczyk

Małgorzata Mikołajczyk

Fizjoterapeuta, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta PNF

Fizjoterapeutka z 14-to letnim doświadczenia w pracy z pacjentami. Obecnie studentka na 3 roku studiów podyplomowych na Akademii Osteopatii w Krakowie. Fizjoterapeuta, terapeuta Integracji sensorycznej, dyplomowanym terapeuta metody PNF, instruktor rekreacji ruchowej. W swojej pracy łączę techniki manualne oraz wykorzystuje podejście osteopatyczne, by holistycznie wspierać pacjentów w szybkim powrocie do zdrowia. Nieustannie zdobywa wiedzę kształcąc się na warsztatach i szkoleniach. Pracuje z dziećmi i dorosłymi. Specjalizuje się głównie w ortopedii i neurologii.

Dorota Wdówka

Dorota Wdówka

Fizjoterapeutka z 14-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia, dyplomowany terapeuta tkanek miękkich i technik powięziowych, instruktor rekreacji ruchowej. Od kilku lat prowadząca zajęcia korekcyjno-wyrównawcze dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Stale poszerza swoją wiedzę i praktykę w pracy z pacjentami ortopedycznymi i po urazach sportowych.
Praca z dzieci daje jej dużo satysfakcji, dlatego poświęca zajęciom wiele uwagi i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem terapeutycznym.

Gabinet fizjokid

Świetnie wyposażone gabinety

Posiadamy świetnie wyposażone gabinety oraz nowoczesny sprzęt renomowanych firm. Wykorzystujemy najnowsze metody fizjoterapeutyczne, materiały najwyższej jakości oraz światowe nowości. Najważniejsze dla Nas to bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie małego pacjenta, jak i rodzica.

↑ Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć obraz

Umów wizytę Twojego dziecka

Adres

ul. B4 numer 15
32-086 Węgrzce
(przy Przedszkolu Chata Skrzata)

Adres 2

Kocmyrzów 237,
32-010 Kocmyrzów

(przy Przedszkolu Chata Wesołego Skrzata)