O mnie

Anna Łakomska-Łętocha

Nazywam się Anna Łakomska–Łętocha i jestem rehabilitantką dzieci i niemowląt.

Od ponad 12 lat zawodowo zajmuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Pomagam wcześniakom, niemowlętom z opóźnieniami psychoruchowymi, problemami neurologicznymi oraz wadami genetycznymi. Specjalizuję się również w diagnozowaniu zaburzeń procesów integracji sensorycznej i prowadzeniu terapii SI. Jestem również certyfikowaną terapeutkąmetody NDT-Bobath dla dzieci i niemowląt.

Moja wiedza
i doświadczenie

Swoją wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi zaczęłam budować już w czasie studiów realizując praktyki na oddziałach rehabilitacji dzieci, pracując jako wolontariusz w jednym ze szpitali oraz pisząc pracę magisterską opartą na własnej pracy i przeprowadzonych badaniach. „Ocena wpływu 4 miesięcznego procesu usprawniania ruchowego na rozwój motoryczny dzieci urodzonych o czasie obciążonych czynnikami ryzyka, oraz dzieci urodzonych przedwcześnie.” Oferuję swoją pomoc rodzicom, dzieci potrzebujących wsparcia fizjoterapeutycznego oraz służę wiedzą rodzicom w wspieraniu swoich pociech w osiąganiu kolejnych kamieni milowych w rozwoju.

Ukończone kursy i szkolenia:

R

Kurs Wybrane „Miękkie” techniki manualne w terapii zaburzeń czynnościowych kręgosłupa.

R

Neurofizjologiczne podstawy procesów integracji Sensorycznej - kurs podstawowy metody Integracji Sensorycznej

R

Neurofizjologiczne podstawy procesów integracji Sensorycznej - kurs podstawowy metody Integracji Sensorycznej

R

Kurs rozwijający metody Integracji Sensorycznej i egzamin – certyfikat dający tytuł Terapeuty Integracji Sensorycznej i uprawniający do diagnozowania, planowania i prowadzenia terapii integracji sensorycznej.

R

Zarządzanie jednostkami opieki zdrowotnej – studia podyplomowe.Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Nauk o Zdrowiu, Instytut Zdrowia Publicznego.

R

Kurs Terapii Neurorozwojowej NDT- Bobath – certyfikat uprawniający do prowadzenia terapii neurorozwojowej dzieci i niemowląt.

R

Kurs Masażu Shantala – certyfikat nadający tytuł Instruktora Masażu Shantala i uprawniający do prowadzenia kursów podstawowych Masażu Shantala dla rodziców i opiekunów dzieci.

R

Kurs podstawowy Kinesiology Taping zgodny ze standardami K-Active Association.

R

Kurs Terapii Neurorozwojowej NDT- Bobath – certyfikat uprawniający do prowadzenia terapii neurorozwojowej dzieci i niemowląt.

R

Dyplomowany terapeuta diagnostyki i Terapii Neurorozwojowej niemowląt .Terapeuta NDT-Bobath Baby.

R

Kurs Diagnostyka metodą Precht

Współpracuje z:

Agnieszka Sądel

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, specjalizacja pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła studia podyplomowe z wychowania fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Posiada kilkuletni staż pracy z dziećmi w różnym wieku. Obecnie nauczyciel prowadzący w klasie integracyjnej w Szkole Podstawowej nr 77 z oddziałami integracyjnymi im. św. M.M. Kolbe w Krakowie. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku integracji sensorycznej w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z różnorodnego zakresu dotyczących pracy z dziećmi, mających na celu pogłębianie wiedzy i warsztatu pracy.

Pomagamy dzieciom potrzebujących wsparcia fizjoterapeutycznego oraz służę wiedzą rodzicom,
którzy chcą wesprzeć swoje pociechy w osiąganiu kolejnych kamieni milowych w rozwoju. 
Zapraszamy do konsultacji i udziale w terapii

Umów wizytę Twojego dziecka

Adres

ul. B4 numer 15
32-086 Węgrzce
(przy Przedszkolu Chata Skrzata)